تماس با ما

فروشگاهی به روز و متخصص در زمینه افزونه و قالب های وردپرسی ، فارسی سازی قالب و افزونه بصورت 100% راستچین شده ، انواع پروژه های تخصصی و غیر تخصصی بهمراه تیمی مجرب و منحصر به فرد از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرده است ، استفاده از قالب و افزونه های اورجینال از اصلی ترین ویژگی های هست که هر وبمستری باید بسیار به آن توجه داشته باشد ، عصر فنون با ارائه قالب ها و افزونه های اورجینال بروزرسانی های قالب و افزونه را به موقع و منظم ارائه و فارسی سازی کامل و پشتیبانی همیشگی شما عزیزان را همیشه همراهی و یاری خواهد کرد تا بتوانید بهترین سایت وردپرسی رو راه اندازی کنید. ما در عصــــــر فنـــــــون همواره میکوشیم محصولاتی بی نقص و مطابق خواسته شما فراهم آوریم.

 • قزوین - مینودر - ساختمان عصرفنون
 • asrefonon[at]Gmail.com
 • 09220933789
 • ساعت کاری ۹ الی ۲۱
عصر فنون – سایت جامع آموزش برنامه نویسی و فروشگاه قالب و افزونه

  نام و نام خانوادگی (الزامی)

  ایمیل خود را وارد کنید (الزامی)

  شماره موبایل خود را وارد کنید (الزامی)

  موضوع پیام

  لطفا پیام خود را بنویسید

  بارگذاری فایل ضمیمه' آپلود فایل ( این بخش برای ارسال فایل می باشد )

  اگر قصد ارتباط با ما را دارید، بسیار خوشحال خواهیم شد. پس ، از طریق فرم بالا ما را خوشحال کنید

   

  بوسیله فرم بالا می توانید پیام خود را برای ما ارسال کنید. پس از دریافت پیام بوسیله آدرس پست الکترونیکی و یا شماره موبایل وارد شده با شما تماس گرفته خواهد شد

  نحوه ارائه پشتیبانی: پشتیبانی فقط از طریق بخش پشتیبانی محصولات برای قالبهای تجاری و افزونه های تجاری و از طریق بخش دیدگاهها برای قالب ها و افزونه های رایگان، انجام خواهد شد و پشتیبانی از طریق تماس یا ایمیل انجام نخواهد شد.